طرح کلینیک موتورخانه:     


طرح کلینیک موتورخانه طرحی در راستای بهینه‌سازی مصرف انرژی و کاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی در بخش موتورخانه‌های ساختمان است. این طرح در شهر تهران و با کمک شرکت آچاره و حمایت مالی و معنوی ستاد توسعه زیست بوم نوآوری حوزه انرژی معاونت علمی در حال انجام است. از مهمترین فعالیتهای این طرح می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • آموزش: در این بخش سرویس کاران آچاره (آچارها) تحت آموزشهای اصولی قرار می‌گیرند و با امتحانهای به عمل آمده، مدرک معتبر آموزشی دریافت می‌نمایند. از آنجا که این سرویس کاران، موتورخانه‌های زیادی را سالانه سرویس می‌کنند، آموزش آنها می‌تواند به سرویس اصولی و فرهنگسازی مناسب در حوزه تنظیم موتورخانه‌ها منجر شود.
  •  کمپین تبلیغاتی: در این برنامه، اهمیت تنظیم اصولی موتورخانه‌ها و تاثیرات مطلوب آن به کمک تبلیغات به مخاطبان ارائه می‌شود.
  • بازیابی، عیب‌یابی و ارائه راهکار به مشتری: در این بخش، سرویسکاران آموزش دیده با بازیابی و عیب یابی اصولی، مشکلات موتورخانه‌ها را برای صاحبان موتورخانه تشریح خواهند کرد و راهکارهای فناورانه اعم از هوشمند سازی، رفع عیوب، تنظیم دقیق، پایش آنلاین و ... را به مشتریان ارائه خواهند کرد.

هدفگذاری اولیه این طرح 1000 موتورخانه مسکونی در تهران است. در این زمینه همکاری مشترکی با شهرداری منطقه 2 تهران نیز در حال انجام است و در روز افتتاح طرح، مدرسه ناشنوایانی در منطقه 2 تهران، تحت تنظیم اصولی موتورخانه توسط سرویسکاران آموزش دیده و دارای مدرک قرار گرفت. 


راه ارتباطی برای دریافت توضیحات بیشتر: https://achareh.ir/service-request/repair/enginehouse-service

 

//isti.ir/XBN7